تخلیه چاه

شرکت تخلیه ی چاه تاسیسات منصف با کمک تیم متخصص و مجرب و ماشین الات بروز جهت کلیه ی امور مربوط به تخلیه ی چاه و عوامل بروز گرفتگی چاه در خدمت همشهریان تهرانی است.

تخلیه چاه در تهران به شکل کاملا جدید و با استفاده از پمپ های لجن کش و با به کار گیری نیروهای مجرب و با تجربه با صورت میگیرد.

تخلیه چاه

بعضی اوقات در برخی خانه ها چاه فاضلاب زود به زود پر میشود و برای رفع این مشکل تصمیم به حفر چاه جدید میگیرند.نیاز است بدانید علت اصلی گرفتگی چاه وجود جسم های جامد مثل صابون,مو و… میباشد.و گاهی اوقات عوارضی مثل دیده شدن (پشه و مگس و سوسک میابشد) و نیز بوی بدی به همراه دارد. و تیم حرفه و با تجربه راه گشا به طور صدرصد تضمینی مشکل را برطرف میکند.

چه عواملی موجب پر شدن چاه فاضلاب می شود و چگونه از سر ریز شدن آن جلوگیری کنیم:

جنس خاک چاه تاثیر بسزایی در پر شدن آن دارد، چاه با جنس شن و ماسه نسبت به چاه با جنس خاک خیلی  بهتر است زیرا قدرت جذب بیشتری دارد.

گاهی اوقات در مکان های عمومی از چاه هایی با ارتفاع کم استفاده میشود در حالیکه هر چاهی که حفر می شود باید با توجه به موقعیت مکانی و میزان کاربرد آن حفر شود.از موارد دیگری که هست اینکه به مرور زمان با چسبیدن مواد جامد به دیواره ی چاه ، قدرت جذب آن کم می شود که در این صورت تخلیه چاه فوری برای لایروبی فاضلاب بهترین راه حل می باشد.

در بعضی از مناطق که میزان  بارش باران بیشتری دارد نیاز به تخلیه چاه تهران بیشتر می باشد در این مواقع به علت ورود بیش از اندازه آب باران به چاه، شروع به لبریز شدن می کند اما بهتر است در این مناطق چاه دیگری هم مختص آب باران حفر شود.

پر شدن بیش از اندازه چاه و رجوع نکردن به تخلیه چاه در تهران عواقب ناگواری را بر جای گذاشته است و باعث نشست سرویس بهداشتی کرده و به علت وجود گازهای سمی ( از قبیل آمونیاک ، سولفید هیدروژن،متان، کربن دی اکسید،کربن مونواکسید و نبود اکسیژن) حاصل از آن باعث مرگ و میر بسیاری شده است.

شما می توانید با مراجعه به تخلیه چاه در تهران به صورت شبانه روزی از عواقب نابهنجار آن جلوگیری کنید .

لوله بازکنی و تخلیه چاه

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران

 1. رفع گرفتگی توالت و انواع لوله با استفاده از به روز ترین دستگاه ها
 2. لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با کمترین هزینه
 3. رفع گرفتگی توالت فرنگی با دستگاه تراکم هوا و پمپ باد
 4. تشخیص ترکیدگی لوله و رفع فوری آن
 5. تخلیه چاه شبانه روزی و تخلیه چاه فوری با پمپ های کف کش ، ارتفاع زن ، آب کش و لجن کش
 6. باز کردن لوله های سیمانی، چدنی ، پلیتن، پلیکا،مسی با دستگاه پمپ تراکم هوا و  فنرهای لوله بازکنی.

برای تخلیه ابتدا باید مطمئن بود که فاضلاب پر شده است. تخلیه چاه فاضلاب و توالت معمولا به وسیله ماشین های مکنده قدرتمند انجام می شود. این ماشین ها لوله ای بلند دارند، باید آن لوله در چاه فاضلاب قرار گیرد تا کار مکش آغاز شود. این کار به دلیل نیازمند بودن به تخصص کافی باید توسط افراد با سابقه صورت گیرد. چرا که ابتدا با فنر زنی مشخص می شود دهانه ورودی چاه کجاست و سپس لوله مکنده را وارد آن می کنند و عمل تخلیه چاه انجام می شود. ماشین های ساکشن تمام فضولات، چربی ها و مواد اضافی را از چاه خارج می کنند.

تخلیه چاه تضمینی تاسیسات منصف تضمینی بودن تخلیه چاه بسیار مهم است. یعنی نه تنها چاه تخلیه نمی شود، بلکه مشکلات بر روی هم انباشته شده و سبب نشت چاه می شوند که به مرور زمان خطرناک تر میشود

یکی از مهمترین این مسائل، زیاد شدن تولید فاضلاب و احتمال زیاد مشکلات بهداشتی و بیماری های مختلفی را به همراه دارد ،برای این خاطر، سیستم فاضلاب شهری به وجود آمده است تا بتواند فاضلاب را به صورت سیستماتیک کنترل و جمع آوری کند.چگونه بفهمیم که عملیات تخلیه چاه لازم است؟

برای آنکه بفهمیم  چاه به تخلیه نیاز دارد یا نه،چند نشانه وجود دارد که به شرح زیر میباشد:

 1. مشاهده سوسک و حشرات موذی زیاد در راه های خروجی چاه
 2. گرفتگی آب ریز فاضلاب و مشاهده بالا آمدن سطح آب با مصرف
 3. بوی بد که از محل کفشو و سیفون چاه تولت و دستشویی خانه شما به مشام می رسد
 4. خیس شدن سطح موزاییک در چاه هایی که در حیاط و محیط های باز قرار گرفتند
 5. بالا آمدن آب توالت .

متاسفانه در کشور ایران، هنوز درگیر حفر چاه فاضلاب هستیم . یکی از مهمترین این مسائل، پر شدن و گرفتگی چاه ها است. در این گونه موارد لازم است با استفاده از ابزارآلات و دستگاه های تخصصی، اقدام به خالی کردن چاه مذکور شود .

تخلیه چاه چگونه انجام می شود؟

رایج ترین روش برای تخلیه چاه، استفاده از پمپ لجن کش است. این پمپ ها مصرف زیادی در کار تخلیه چاه دارند و قدرت بالایی در پمپاژ کردن و مکش چاه دارند. به علاوه، اجازه جابجابی فاضلاب خانگی و صنعتی به مکان های دیگر را به ما می دهند. این پمپ های لجن کش با نام های دیگری ماندد: پمپ غلیظ کش، پمپ فاضلاب یا پمپ گل کش هم شناخته می شوند.

این پمپ ها به دو دسته تقسیم میشوند: پمپ لجن کش تک فاز و سه فاز تقسیم می شوند. این پمپ ها می توانند از جنس چدن، استیل و برنجی باشند و جنس های دیگری به کار رفته است.

توسط |۱۳۹۷/۹/۱۷ ۱۰:۵۹:۱۸آذر ۱۶ام, ۱۳۹۴|خدمات|
Call Now Buttonتماس با لوله بازکنی کلیک کنید